Zápisy - ředitelna: +420 547 215 454
Odhlašování: Lyfle, SMS +420 722 031 005

Třídní schůzky pro nové rodiče

Vážení rodiče,

ráda bych Vás pozvala na informační, třídní schůzky pro rodiče dětí, které nastupují ve školním roce 2022/2023 od 1. 9. do naší MŠ.

Schůzky proběhnou ve čtvrtek 25. 8. 2022 v 16 hod., ve třídě Motýlků v 1.patře.

Vstup hlavní halou (ředitelna, kuchyň).

Vezměte s sebou přezůvky, zápisník a tužku na poznámky.

Těšíme se na Vás!

Mateřská škola Brno, Uzbecká 30, příspěvková organizace
Mgr. Blažena Urbánková, ředitelka
Mgr. Jitka Vysloužilová, zástupce ředitelky

Další aktuality

Uzavření MŠ 10. 2. 2023

Vážení rodiče, na pátek 10. 2., byla dodavatelem EON nahlášena celodenní, plánovaná odstávka elektřiny v MŠ Brno, Uzbecká 30, p. o., z důvodu opravy distribuční sítě. Po dohodě se zřizovatelem, […]

Komunikace s MŠ

Vážení rodiče, velká prosba na Vás! Pokud Vás něco trápí, či Vám něco nevyhovuje, obracejte se přímo na nás v MŠ.Na třídních schůzkách 10. 11. jste měli prostor k diskusi. Vaše připomínka ohledně teplé vody nezazněla. Třídní […]

Informační třídní schůzky

Vážení rodiče, dne 10. listopadu v 16:30 hod. proběhnou ve všech třídách MŠ informační třídní schůzky. proběhne kontrola informačního kanálu LYFLE obdržíte informace ohledně Edukativně stimulačních skupinek pro předškoláky (vstupní […]

Edukativně stimulující skupinky pro předškolní děti a rodiče

Cyklus intenzivní přípravy předškoláků na přestup do 1.tříd. ZŠ začne ve čtvrtek od 24. 11. 2022. Skupinky budou probíhat ve třídě Berušek od 16 hod. do 17 hod. Frekvence: 1 […]

Lyfle

Vážení rodiče, veškeré informace, aktuality, fotky a další dění v MŠ bude vždy přednostně sdělováno a předáváno formou našeho informačního kanálu LYFLE. Zkontrolujte si, prosím, zda máte aktivován e-mail i […]

Docházka během podzimních prázdnin

Vážení rodiče,od pondělí 17. 10. budou k dispozici před každou třídou seznamy dětí na docházku během podzimních prázdnin, t. j. 26. - 27. 10. Prosíme, zapište svoje dítě zda bude či nebude (ano/ne) v tyto dny […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram