Tento týden si s dětmi budeme vykládat o povoleních a seznamovat se s tím co by chtěly, nebo mohly dělat za práci až vyrostou. Seznámíme se s tím co která práce obnáší a co je dobré pro určitě povolání umět, nebo znát. Zahrajeme si pantomimu, nebo pohybovou hru na policajty. Přečteme si tematické příběhy a pohádky.

V centru ateliér si chlapci mohou vyrobit obrázek bagru a dívky kadeřnictví. Také budou malovat své vysněné povolání podle fantazie.

V centru manipulace si děti mohou zkusit tematické manipulační hry, česání a zaplétání vlasů na česací hlavě. Také si mohou zkusit postavit domeček.

Centrum pokusy a objevy bude obsahovat lékařské nástroje, které děti mohou pozorovat a přicházet na to k čemu slouží.

V centru kostky bude možné si zkusit práci architekta a navrhnout si dům, který následně postaví.

V centru školička si děti vyberou pracovní listy, při kterých mohou procvičit různé dovednosti. Také si zkusí početní hry a zkusí si rýsování.

V centru dílna si mohou zkusit vyrobit mikrofon jako zpěváci.

Také nás čeká centrum dramatizace, kde si mohou zkusit roli herce.

V centru pohyb bude možné si zkusit šplhání jako to dělají hasiči.