Seznámíme se s „Indiány“ - jejich původem, tradicemi, řemesly, způsobem života, přiblížíme si jejich starosti i radosti.

6. května nám Indiáni z Rosehillu postaví na zahradě školky teepee a připraví nám spoustu úžasných a příjemných aktivit a zážitků.

Celý týden můžete chodit do školky převlečení jako indiány, uděláme si i indiánské válečné malování.

K tomu ve třídě si zabubnujeme na indiánský buben, poslechneme si indiánské písně a ukolébavky. Čeká nás výroba indiánského náramku, čelenky a dalších indiánských předmětů. Z kinetického písku si postavíme indiánskou vesnici, zkusíme si také něco indiánského uvařit.