Tento týden u motýlků bude plný zvuků a melodií, společně s dětmi se totiž ponoříme do fascinujícího světa hudby.

Budeme se učit nové písně, dozvíme se vše o hudebních nástrojích a vyzkoušíme si na ně také hrát.

V centrech aktivit si zkusíme abstraktně zpracovat hudební melodie pomocí barev a různých materiálů, v objevech a pokusech budeme hrát na sklenice s barevnou vodou, v dílně si děti vyrobí vlastní hudební nástroje, v dramatice si vytvoříme vlastní orchestrální představení a v hudbě se děti naučí hrát na klavír pomocí barev.

Budeme si povídat o významu not, budeme objevovat různé hudební žánry, zatancujeme si a mnoho dalšího…