Zápisy - ředitelna: +420 547 215 454
Odhlašování: Lyfle, SMS +420 722 031 005

Jarní počasí bývá nevyzpytatelné, proto si o všech možných variantách počasí budeme vykládat v tomto týdnu. Budeme se s tímto tématem seznamovat pomoci pohybových her na duhové víly, na povětrnostní podmínky, nebo na větrné hry s padákem. Také budeme rytmizovat na bubínky jako deštík, nebo zpívat písničky “prší prší” a větře, větříčku. Také si vyzkoušíme básničku s pohybem “dešťové kapičky.”

V centrech aktivit nás bude čekat tvorba obrázků bouřky, deštníku, duhy, slunce. Také opisování a skládání slov o počasí. Prohlížení tematických knih. Výroba mráčku v domácnosti. Prohlížení pokusu jak voda padá z mraku. Tematické pracovní listy. Puzzle, společenské hry, navlékání. Skákání po modrých plochách “kalužích”. Poslech relaxační deštivé hudby, nebo jednoduchá hra na klávesy. Stavba slunce z kostek, nebo větrné mlýny. Zkusí také dramatizovat příběh o pejskovi a kočičce, kteří se schovávali před deštěm.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram