Bliží se Mezinárodní den rodiny a to znamená jediné - i týden ve třídě Motýlků se ponese v duchu rodiny. Těšíme se na týden plný aktivit spojených s rodinnými hodnotami a sdílením. Děti si vytvoří rodinný strom a na každou větev nakreslí členy své rodiny. Budeme si povídat o tom, kdo je kdo a co každý rád dělá. Poté vytvoříme barevné kamínky, na které každý namaluje symbol své rodiny. Děti se také naučí základy šití a budou si moci přišívat knoflíčky na různé látky. Každý si udělá vlastní originální kousek! Připravíme si suroviny a společně upečeme nějaké dobroty. Nakonec využijeme věci, které můžeme najít doma, jako jsou vařečky, skleničky nebo pokličky, a společně si zahrajeme a zazpíváme si. Na tohle a mnohem víc, se vaše děti můžou těšit.