Tento týden se budeme připravovat na „pálení čarodějnic“, které vyvrcholí ve čtvrtek 4. 5. v 16:30 na zahradě mateřské školy... čarodějové a čarodějnice budou plnit úkoly na daných stanovištích, a pak je čeká sladká odměna. Těšíme se na vás.

Namalujeme si krásné čarodějnice, ohniště s plameny, k čarodějnici patří také kočka, netopýr nebo i třeba had.

Pořádně si protáhneme tělo při tanečních hrátkách čarodějnic a zacvičíme si čarodějnickou jógu.

Zahrajeme si čarodějnické pexeso, čarodějnické dobble, domino a puzzle.

Upečeme si „čarodějnické prsty“.

Procvičíme si ruku při grafomotorice, zkusíme počítat a poznávat písmenka, najdeme rozdíly a budeme si hrát na „školu kouzel“.

Vyrobíme si různé lektvary.

Naučíme se také říkanky s čarodějnickou tématikou.