Edukativně stimulující skupinky pro předškolní děti a rodiče

Cyklus intenzivní přípravy předškoláků na přestup do 1.tříd. ZŠ začne ve čtvrtek od 24. 11. 2022.

Skupinky budou probíhat ve třídě Berušek od 16 hod. do 17 hod.

Frekvence: 1 x 14dnů, 10 lekcí

Přítomnost dospělé osoby je podmínkou účasti v EES.

V případě zájmu se zapisujte do zápisových archů. Dle počtu zájemců budeme objednávat PRACOVNÍ LISTY z pedagogicko-psychologické poradny. (Pracovní listy z oblasti grafomotoriky, matematických představ, jednotažek, zrakové diferenciace a analýzy, orientace v prostoru apod., které vytvořila Mgr.Bednářová autorka knih: Školní zralost, Diagnostika předšk.dítěte, Počítání soba Boba, Co si pastelky povídaly apod.).

S materiály z poradny budou děti průběžně pracovat, plnit v lekcích i doma úkoly a v závěru kurzu si je děti odnesou domů.

Cena všech PĚTI složek materiálů je 550Kč – grafomotorika, jednotažky, předmatematické představy, sluchová analýza, zraková analýza.

Zasílejte částku na účet školy se jménem dítěte a poznámkou ESS.